Obserwatorzy

czwartek, 22 listopada 2012

prośba o pomoc dla Antosi

witajcie..
dostałam takiego e-maila z prośbą o pomoc dla tej dziewczynki......
Schorzenia z jakimi zmaga się Antosia są bardzo rzadkie, a najlepsi lekarze specjaliści w Polsce stwierdzali, że mieli bardzo mało podobnych przypadków w swojej karierze i że przypadek Antosi jest bardzo trudny. Rokowania są niepewne (amputacja nóg). Walczymy o to żeby tak właśnie się nie stało.

Rodzice dla swojej córeczki znaleźli lekarza ze Stanów Zjednoczonych – dr Paley’a (http://www.paleyinstitute.org/ ), który miał 1200 przypadków i z powodzeniem leczy takie schorzenia jakie ma Antosia. Jest to dla niej wielka szansa – dr Paley uważa, że postawi Antosię na nogi i że będzie mogła nawet rekreacyjnie uprawiać sport. Konieczna jest operacja, której koszty nas przerażają. Czekamy na dokładny kosztorys, ale dr Paley, z którym rodzice Antosi spotkali się na konsultacji w Monachium powiedział, że będą opiewały one na blisko 300 000 $.

Więcej informacji o Antosi na stronie: www.AntoninaWieczorek.pl

Kto może niech pomoże......
W takiej chwili bardzo dziękuje Temu tam na górze, że mam zdrowe dzieci...........aż coś ściska w środku...
Może i znajdzie się ktoś taki co wspomoże....oby..........

1 komentarz:

  1. Ja mam dwóch zdrowych chłopców i niepełnosprawną córkę(autyzm). Też dziękuję Panu Bogu za to,że mam ich wszystkich bez wyjątku!!!A ja proszę Cię o pomoc w innej sprawie. Jak coś wiesz to daj znać w komentarzu. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń