Obserwatorzy

sobota, 2 czerwca 2012

pracująca sobota :))).....i mitenki

 ..tak....zgadza się....dziś odwiedziła mnie moja koleżanka z którą kiedyś pracowałam- Edytka..podobnie jak mnie bardzo podoba jej się filcowanie  i powoli wdraża się w tę technikę...Bozia dała jej dara w postaci dobrego zmysłu, smaku i talentu więc wygniotła wraz ze mną mitenki...może to nie sezon na nie, ale chciała się nauczyć je robić, więc jej pokazałam co i jak.
Bardzo miło spędziłyśmy sobotnie popołudnie..i cieszę się, że  wyszła ode mnie bardzo zadowolona i dumna z siebie że też potrafi..jak to mówią dla chcącego nic trudnego....

Mitenki Edytki wyszły tak:


 a moje tak:Robiłyśmy jednocześnie, z tej samej formy ale  i tak wyszły zupełnie inne..
jednak to w niczym nie przeszkadza..obie parki pełne uroku :))
dobrej nocki......

5 komentarzy:

 1. Wyszły śliczne:) Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też chcę tak umieć!!! Prześliczne są :) I twoje i koleżanki :)))) Miłej nocki.

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję, dziękuję....Asiu jest taki portal do kobitek..może i tam jesteś..CRAFTLADIES...wystarczy się zalogować i tam są prowadzone szkółki...krok po kroku...ja jestem samoukiem - nie byłam na żadnym kursie bo u nas w Krośnie to takich nie ma...otwórz pooglądaj..doradzę Ci co i jak gdzie kupić i jak robić- jeśli masz ochotę...bo mieszkasz z tego co się domyślam gdzieś na południu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaraz napiszę do Ciebie na e-mail.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny u mnie i uczestnictwo w mojej rozdawajce, ja jestem z re-wizytą i od razu podziwiam piękne mitenki za kilka miesięcy będą jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń